Senaste resultat

Drakcupen 2021 börjar
Slut
13/8
14/8
15/8

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15003606 sö 15/08 14:00 sö 15/08 Baldershov 1 P14/15 (f 2006) Slutspel A Final Öna SK 2 - 3 Frösö IF      
15003605 sö 15/08 13:00 sö 15/08 Baldershov 1 P14/15 (f 2006) Slutspel B Final Sävar IK 2 - 1 Alnö IF P 14 Röd      
15003608 sö 15/08 16:00 sö 15/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Slutspel A Final Sundsvalls DFF F06 4 - 1 Hertzöga BK      
15003607 sö 15/08 15:00 sö 15/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Slutspel B Final Stureby SK 1 Blå 0 - 1 Stureby SK 2 Vit      
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15000308 sö 15/08 16:00 sö 15/08 Sjukhusplan F13 (f 2008) Avslutningsmatcher C Avslutningsmatcher C Sävar IK F08 0 - 3 IK Huge      
15000307 sö 15/08 15:00 sö 15/08 Sjukhusplan P13 (f 2008) Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Rotebro IS FF 0 - 0 Umedalens IF      
15003507 sö 15/08 15:00 sö 15/08 Baldershov 2 P13 (f 2008) Avslutningsmatcher A Avslutningsmatcher A Sundsvalls FF 0 - 1 Frösö if Svart      
15000306 sö 15/08 14:00 sö 15/08 Sjukhusplan F13 (f 2008) Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Gällivare SK/MAIF 2 - 3 Sundsvalls FF      
15003506 sö 15/08 14:00 sö 15/08 Baldershov 2 F13 (f 2008) Avslutningsmatcher A Avslutningsmatcher A Hammarby IF 5 - 0 Söråkers FF      
15000305 sö 15/08 13:00 sö 15/08 Sjukhusplan P13 (f 2008) Grp A Sundsvalls FF 7 - 2 Frösö if Svart      
15003505 sö 15/08 13:00 sö 15/08 Baldershov 2 P13 (f 2008) Grp A Umedalens IF 1 - 7 Rotebro IS FF      
15000304 sö 15/08 12:00 sö 15/08 Sjukhusplan F13 (f 2008) Grp A Sundsvalls FF 3 - 1 IK Huge      
15003604 sö 15/08 12:00 sö 15/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Slutspel A Semifinal Hertzöga BK 2 - 1 P PITEÅ IF FF      
15000303 sö 15/08 11:00 sö 15/08 Sjukhusplan F13 (f 2008) Grp A Söråkers FF 3 - 0 Sävar IK F08      
15003503 sö 15/08 11:00 sö 15/08 Baldershov 2 F13 (f 2008) Grp A Gällivare SK/MAIF 0 - 2 Hammarby IF      
15003603 sö 15/08 11:00 sö 15/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Slutspel A Semifinal IK Frej Täby 1 - 3 Sundsvalls DFF F06      
15000302 sö 15/08 10:00 sö 15/08 Sjukhusplan P13 (f 2008) Grp A Hammarby IF FF Lag 24 2 - 7 Sundsvalls FF      
15003502 sö 15/08 10:00 sö 15/08 Baldershov 2 P13 (f 2008) Grp A Rotebro IS FF 1 - 2 Frösö if Svart      
15003602 sö 15/08 10:00 sö 15/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Slutspel B Semifinal Stureby SK 1 Blå 6 - 0 Sk Iron      
15003501 sö 15/08 09:00 sö 15/08 Baldershov 2 F13 (f 2008) Grp A Hammarby IF 8 - 0 IK Huge      
15003601 sö 15/08 09:00 sö 15/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Slutspel B Semifinal Stureby SK 2 Vit 3 - 0 Gefle IF      
15000300 sö 15/08 08:00 sö 15/08 Sjukhusplan F13 (f 2008) Grp A Sundsvalls FF 0 - 2 Söråkers FF      
15003500 sö 15/08 08:00 sö 15/08 Baldershov 2 F13 (f 2008) Grp A Gällivare SK/MAIF 2 - 1 Sävar IK F08      
15003600 sö 15/08 08:00 sö 15/08 Baldershov 1 P14/15 (f 2006) Slutspel B Semifinal Alnö IF P 14 2 Vit 3 - 4 P Alnö IF P 14 Röd      
14003509 lö 14/08 17:00 lö 14/08 Baldershov 2 P13 (f 2008) Grp A Frösö if Svart 2 - 1 Umedalens IF      
14000308 lö 14/08 16:00 lö 14/08 Sjukhusplan F13 (f 2008) Grp A Hammarby IF 10 - 0 Söråkers FF      
14003508 lö 14/08 16:00 lö 14/08 Baldershov 2 F14/15 (f 2006) Grp B Hertzöga BK 4 - 1 Sk Iron      
14003607 lö 14/08 16:00 lö 14/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Grp B Stureby SK 2 Vit 0 - 2 Sundsvalls DFF F06      
14000307 lö 14/08 15:00 lö 14/08 Sjukhusplan P13 (f 2008) Grp A Rotebro IS FF 3 - 5 Sundsvalls FF      
14003507 lö 14/08 15:00 lö 14/08 Baldershov 2 P14/15 (f 2006) Grp A Sävar IK 3 - 2 Alnö IF P 14 2 Vit      
14003606 lö 14/08 15:00 lö 14/08 Baldershov 1 P14/15 (f 2006) Grp A Alnö IF P 14 Röd 0 - 4 Frösö IF      
14000306 lö 14/08 14:00 lö 14/08 Sjukhusplan F13 (f 2008) Grp A IK Huge 0 - 1 Sävar IK F08      
14003506 lö 14/08 14:00 lö 14/08 Baldershov 2 F14/15 (f 2006) Grp A Stureby SK 1 Blå 3 - 1 Gefle IF      
14003605 lö 14/08 14:00 lö 14/08 Baldershov 1 F14/15 (f 2006) Grp A PITEÅ IF FF 1 - 1 IK Frej Täby      
Himlabadet Sundsvalls Kommun Svenska Kyrkan Quality Hotell First Hotell Scandic Hotels G3 Byggmaskiner Näringslivsbolaget Bryners kök Westerlunds